PRAHO POZOR : Zlatými medailemi prověřený a profesionály psychologicky podložený způsob, jak se zbavit svých omezení a nemarnit svůj život, čas a trpělivost ostatních!

NA ZÁKLADĚ PSYCHOLOGICKÉHO TESTU TEMPERAMENTU TVÉ OSOBNOSTI

Až 82% lidí marní svůj čas v nespokojeném stavu, přitom ke smysluplnému a úspěšnému životu stačí uvést svoje konání do SOULADU s nastavením své OSOBNOSTI.

Ing. Oleg Mazurov, CSc.

sportovní psycholog českých reprezentačních medailistů

Neopakuj stejnou chybu!

Získej IHNED A ZDARMA inspiraci přímo od uznávaného ruského psychologa našich reprezentačních medailistů, Ing. Olega Mazurova, CSc. (představen níže), založenou na tvrdých datech z psychologického testu stylu Tvé osobnosti.

Nech se kvalitně a spolehlivě inspirovat, jak máš právě Ty uvést svůj život do souladu s unikátním nastavením své osobnosti a díky tomu žít úspěšně, snadno a smysluplně.

Tento test využívají(li) ve své přípravě čeští vrcholoví sportovci a medailisté z OH a MS! (Lukáš Bauer, David Bakeš, Petr Jánský, Jaroslav Sakala, aj.)

 • Dozvi se, jakým způsobem máš právě Ty žít, jednat a chovat se, aby to bylo v souladu s Tvým přirozeným nastavením, a proto smysluplné a naplňující?

 • Na jaké životní poslání poukazuje Tvůj temperament a přirozený styl projevu Tvé osobnosti? K čemu máš předurčení?

 • Jakým způsobem máš žít od teď dál, aby se Tvůj život začal odvíjet z Tebe, pramenila v Tobě síla, motivace a inspirace kam dál, svou vlastní cestou radostně, úspěšně, spokojeně a naplněně?
Náhled části vyhodnocené TEMPO testu

sebeklam

Věděl-a jsi, že psychologické testy osobnosti dlouhodobě prokazují, že 82% z nás se považujeme za někoho dosti jiného, než kým skutečně jsme?

Chtěli po nás, abychom se chovali jinak. Odmalička. V rodině, školce, škole, vztahu i práci… a my se to pro jejich radost naučili tak důkladně, že si sami už ani neuvědomujeme, kdo ve skutečnosti jsme a žijem tak, jak je po nás celou tu dobu chtěno a vyžadováno.

To však zároveň znamená, že se až příliš často nechováme v souladu sami se sebou, se svým nastavením, čímž si sami sobě v životě způsobujeme opakující se problémy, unavující stereotypy, napětí ve vztazích či úplně nefunkční vztahy, životní vyhoření, pády a prohry, nechopnost prodat se… a vůbec komplikace všeho druhu.

není to tak?

Není snad žití v souladu se svým původním, přirozeným nastavením, svým vlastním sytylem, těžení ze svých silných stránek a naopak vyhýbání se rizikům plynoucích z mého osobnostního nastavení klíčem k přirozenému úspěchu, spokojenosti a radosti ze života samotného?

Copak nám věčné hraní si na někoho jiného dělá radost a přináší nadšení a sílu do každého dne? Nepřináší, všichni to víme, naopak bere!

Jenže, jak zjistit jaké rysy má moje osobnost? Jak se mám chovat abych žil po svém a naplněně? A naopak na co si mám dávat pozor, abych si neházel-a klacky pod nohy?

Jak se mám dozvědět, v čem se mám právě JÁ úspěšně a spokojeně seberealizovat, aby to bylo v souladu se mnou, ale zároveň přitažlivé a vítané okolím?

Kudy ven ze stereotypů a vyhoření? Jak získat zpět, jednou pro vždy, ten životní náboj a motivaci?

děje se to všem

JSI MUŽ

Máš už možná i něco po čtyřicítce, v životě jsi už něco zažil, pochopil a dokázal. Přečetl mnoho knih, prošel mnoha kurzy, zkrátka “už si na to, o čem život je, párkrát přišel“, jenže…stále to nějak není ono?

Víš dobře, že máš dělat něco jiného, ale ubíjít Tě a zdržuje každodenní stereotyp?

Ocenil bys, kdybys narazil na smysluplnou a na tvrdých psychologických datech o Tvé osobnosti založenou inspiraci jak sám sebe vnímat, jak se chápat, jak na sebe nahlížet a kam sám sebe směřovat, abys žil v souladu sám se sebou? 

nebo…

JSI ŽENA

Svůj život si až doposud věnovala kolotoči okolo práce a potřeb rodiny, ale svůj vlastní život, své vlastní zájmy, přitom celé roky zanedbávala?

Teď, když už máš víc času zase nevíš kde začít? Ztrácíš čas tápáním a zkoušením kde čeho, ale stále to jaksi není ono? Pro co jsi stvořená?

Co máš dělat teď, aby to bylo naplňující a smysluplné? Kudy v životě dál?

A co si… oskenovat svou osobnost, uzřít ji zvenčí a pochopit, pro co jsi předurčena právě Ty, co je Tvůj přirozený a neodolatelně přitažlivý styl, kterým Ti život půjde tančit sametově hladce? 

Nepředurčuje Tě náhodou Tvoje tělo a Tvoje osobnost k tomu co zde máš dělat?! Neděláš ze sebe náhodou, celé ty roky, někoho trošičku jiného, než kým skutečně jsi? Co když ano a ani už o tom nevíš? Co když Tě život prostě jen zapletl do pavučiny očekávání a povinností, které na sebe navzájem klademe, a Ty už to nevidíš?

jak moc dobře znáš svou osobnost?

Co vše o své osobnosti vlastně víš Ty? Máš ji oskenovanou? „Zváženou a změřenou“?

Víš vůbec, že Tvá osobnost se dá změřit a popsat stejně přesně, jako Tvoje tělo? Že tak, jak můžeš změřit výšku, váhu svého těla, nebo přesně popsat barvu vlasů, očí… že můžeš měřit a popsat i to jak se projevuješ, jaké rysy osobnosti máš a do jaké míry každý z nich rozvinutý?

Že právě to vypovídá o tom, co Ti přirozeně jde, ale i čeho se máš vystříhat? Co Tě naplňuje, v čem můžeš vynikat a co Ti naopak dáno není?

A pozor, žádné vágní a obecné tvrzení, ale laserově přesné zrentgenování Tvé osobnosti, na základě moderních psychologických testů používaných vrcholovými sportovci a top manažery českého byznysu! 

Oblast sebepoznání lidé samozřejmě také vyvíjí a současné psychologické metody jsou proto neporovnatelně přesnější a spolehlivější, než středověké nauky sebepoznání, které kolují mezi lidmi.

Všimni si: skutečně úspěšní a seberealizovaní lidé vždy vycházejí z toho, že výjmečně dobře znají svou unikátnost a těží tak ze své originality.

Ale jak tedy svou osobnost zahlédnout co nejpřesněji, jako ve vyleštěném zrcadle, bez sebeklamu? Jak mít změřenou, oskenovanou a přesně kvantifikovanou? 

Existuje mnoho možností, ale tuto nechceš minout!

tempo

Test poměru temperamentů osobnosti v různých životních oblastech vyvinul v Čechách působící uznávaný a úspěšný ruský psycholog Ing. Oleg Mazurov, CSc., který stojí za úspěchy mnoha našich sportovních medailistů ze světových klání, ale i manažerů nejvyšší české ligy.

Působí skrze svou personální agenturu Direct AHead – psychologické služby úspěšných.

Tento test se svými klienty používá pro optimalizaci jejich snah o dosažení cíle.

Vyzkoušej nyní i Ty, ihned a zdarma od profíků jaké to je spatřit jak se projevuje Tvoje osobnost v těchto následujících 5-ti oblastech života:

 1. Tvoje pracovní prostředí
 2. Tvoje komunikace s okolím
 3. Tvůj způsob prožívání života
 4. Tvoje reakce na vlivy okolností
 5. Tvůj vztah k sobě samotné-mu
Osobnostní testy

Oleg Mazurov a Lukáš Bauer, 2.místo ZOH Turín 2006, běh na lyžích klasicky.

TEMPO je krátký psychologický test temperamentových poměrů osobnosti, ze kterého můžeš okamžitě získat překvapivě důležité a praktické poznatky do svého života.

Z jeho vyhodnocení ihned uvidíš, jak se ve výše uvedených 5ti základních oblastech života přirozeně projevuješ, co jsou Tvé silné stránky, které máš mít v životě aktivované, abys prožíval-a svůj život spokojeně, ale zároveň zde získáš i upozornění na rizika, která pro Tebe z tvého temperamentu plynou.

Po vyplnění (3-5min) a důkladného prostudování jeho okamžitého vyhodnocení, můžeš mít nyní i Ty mnohem jasněji v tom:

 • Jaká, či jaký jsi. Jaký je Tvůj styl projevu, kterým se máš projevovat a žít.
 • Co je pro Tebe v životě smysluplné dělat a jak.
 • Kam máš v životě směřovat, aby se Tvůj život začal odvíjet v souladu s Tvým nastavením a tedy spokojeně a úspěšně.

CO O NÁS ŘEKLI

O moji spolupráci s Olegem Mazurovem a jeho agenturou Direct AHead bych já mohl říct toto. Nedávno mě kontaktovala nějaká paní na FB, že slyšela, že jsem dělal s Olegem Mazurovem a že ji Oleg změnil život… Mě v tu chvíli došlo, že Oleg mi nezměnil život, Oleg změnil mě. Nevím, jak to udělal, ale díky spolupráci s Olegem jsem začal měnit sám sebe.

Na naší spolupráci si nejvíce vážím toho, že Oleg a lidi ze skupiny Direct Ahead, se mnou pracovali především v terénu a ne jen někde na pohovce v kanceláři. Při práci s ním nešlo jen o práci s psychikou, nebo duševnem, ale společně i s tělem.

Dnes jsem proto rád, že s Olegem a týmem Direct AHead spolupracuje i můj syn Filip a já na dálku sleduji, jak i Filip, aniž by to tušil, mění pomaličku sám sebe. Ukazuje se to všude, při skokanských soutěžích, v jeho vystupováni, komunikaci atd. …

Saky

Jaroslav Sakala

zlatý mistr světa (1994, Planica) a bronzový medailista ze ZOH v letech na lyžích (1992, Albertville)

Děkuji Direct AHead za poskytování doporučení na základě psychologických testů stávajících zaměstnanců i nových uchazečů o zaměstnání. K doporučením jsem přihlížel při obsazování vedoucích a jiných důležitých pracovních pozic, při sestavování řešitelských týmů důležitých projektů i řešení konfliktů na pracovištích.

Spolupráce s Direct AHead přispívala k objevení potenciálu i slabých stránek zaměstnanců, které bylo možné následně vhodným způsobem zmírňovat.

Mým cílem v naší spolupráci bylo složit harmonický a zároveň výkonný pracovní kolektiv, neboť jsem přesvědčený, že úspěch manažera je přímo závislý na týmu, který si dokáže sestavit. Takový úspěch se obtížně měří, ale zvládli jsme to a nepochybně k němu přispěla i spolupráce s lidmi z Direct a její do jisté míry netradiční přístupy ověřené spoluprací s vrcholovými sportovci.

Ing. Milan Kovařík

místopředseda představenstva, ČEPS, a.s.

Na spolupráci s Olegem Mazurovem jsem ocenil jeho filosofický přístup ke klientům, především pak propracovanou metodu analýzy. Bez filosofie se totiž v životě nedá dojít vůbec nikam. Tedy dá, ale jen do tramtárie.  Oleg vytvořil vlastní, jedinečnou metodu, kterou svým klientům analyzuje jejich pozici, tedy stav. Teprve toto poznání determinuje způsob řešení. Nelze totiž vylézt na vrchol, pokud neznáte objektivně nejen vlastní pozici na “stezce”, ale také stav svého já.

Poznání, ke kterému jsem po několika konzultacích dospěl, řešil jsem osobu mně velmi blízkou, se záhy naplnilo.

Díky Olegovi jsem dostal geniální možnost pozorovat praktické naplnění filosofické teze v praxi, protože jakákoliv teorie bez praxe, je vskutku jenom nezáživným balastem. Je to, jako bych napsal scénář, podle něhož se opravdový film nikdy nenatočí.

Josef Urban

spisovatel a scénárista, autor Habermannova mlýna


Warning: Undefined variable $default in /data/www/21754/existologie_cz/www/wp-content/plugins/aspen-footer-editor/includes/functions.php on line 119

TEMPO - OskenujSTYL TvéOSOBNOSTI

Prostě nám řekni, kam Ti to máme poslat.

Nespamujeme.

You have Successfully Subscribed!